- Firma Ogólnobudowlana
od Fundamentu do Budynku
OFERTA USŁUGI
OGÓLNOBUDOWLANE


TEREN
ZAGOSPODAROWANIE


USŁUGI
KOPARKO-ŁADOWARKOWE
KONTAKT PRO - INVEST
ul. Młyńska 20
89-632 Brusy

Robert Ossowski-Narloch
tel. 501-244-233

robertnarloch7@wp.pl

Usługi ogólnobudowlane

Każdy marzy o własnym domu/mieszkaniu. My pomożemy w urzeczywistnieniu tych wyobrażeń. Proponujemy kompleksową usługę budowy domu od fundamentu po gotowy budynek.

Cała inwestycja budowlana polega na kilku etapach, fundament, stan surowy, elewacja, izolacja, w przypadku prac naprawczych, wykonuje się renowacje budynków.


fundament konstrukcja Fundament to podstawa całego budynku, czyli najważniejszy element przedsięwzięcia. Konstrukcję wykonuje się: z betonu, żelbetu, cegieł, kamieni, czasami z drewna. Z powodu nacisku na grunt następuje osiadanie konstrukcji, więc bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego rodzaju fundamentu, aby budowla ewentualnie osiadała równomiernie.
Bardzo ważnym elementem jest zabezpieczenie budynku przed wilgocią.
Do fundamentów zaliczamy: płyty, stopy, ławy, bloki i pale fundamentowe.


Stan surowy budynku Stan surowy budynku to etap budowy, który dzieli się na stan surowy otwarty, czyli budynek z konstrukcją, bez wykończenia, ściany nieotynkowane, nieocieplone, bez stolarki wewnętrznej i zewnętrznej oraz stan surowy zamknięty, czyli stan surowy otwarty wraz z stolarką okienną i drzwiową zewnętrzna, pokrycie dachowe, podejścia wodno - kanalizacyjne, ścianki działowe.
elewacja budynku Elewacja to zewnętrza ściana budynku, inaczej lico budynku. Wykonanie elewacji domu to jeden z końcowych etapów budowy.izolacja budynku Izolacja rozpoczyna się już na etapie fundamentów. Prawidłowe ocieplenie podstawy budynku ma ogromne znaczenie, ponieważ piwnice dzisiaj wykorzystywane są nie tylko, jako miejsce składowania opału i przetworów, ale również, jako dodatkowe pomieszczenia, np. na domową siłownię. W skład ocieplenia wchodzi obkopanie i oczyszczenie budynku, nałożenie płynnej hydroizolacji, przyklejenie wodoodpornych płyt izolacyjnych, wykonanie odpływu nadmiaru wilgoci z budynku.

renowacja budynku Renowacja budynku to odnowienie elewacji, naprawa uszkodzeń wynikających z upływu czasu i użytkowania budowli, naniesienie nowej warstwy tynku.O firmie Oferta Realizacje Kontakt
design by GALE