- Firma Ogólnobudowlana
od Fundamentu do Budynku
OFERTA USŁUGI
OGÓLNOBUDOWLANE


TEREN
ZAGOSPODAROWANIE


USŁUGI
KOPARKO-ŁADOWARKOWE
KONTAKT PRO - INVEST
ul. Młyńska 20
89-632 Brusy

Robert Ossowski-Narloch
tel. 501-244-233

robertnarloch7@wp.pl

Zagospodarowanie terenu

Szukasz pomysłu na ciekawy ogród lub teren wokół domu? Chcielibyśmy zaoferować nasze usługi z zakresu zagospodarowania terenu.

Do zakresu prac należą:

- BRUKARSTWO - Kostka Brukowa

Oferujemy układanie kostki brukowej. Bruk może występować w różnych kolorach, kształtach i fakturze. Dzięki różnorodności kostki brukowej możliwe jest tworzenie wyjątkowych kompozycji wokół domu i w ogrodzie.

Wyroby brukarskie z zasady wykorzystuje się do budowy ciągów komunikacyjnych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby materiał ten przenieś do naszego ogrodu w charakterze dekoracji.- TRAWNIKI

Obejście naszego domu najczęściej w dużej mierze składa się z trawnika. Każdy z nas również oczekuje, że będzie miał piękną zieloną trawę, jeśli odpowiednio o nią zadba. Może tak być, jeżeli od początku podejdziemy do trawnika z głową. Odpowiednio przygotujemy grunt, wybierzemy produkt i zadbamy w późniejszym etapie.

Firma Pro-Invest kompleksowo pomoże przy zakładaniu i utrzymaniu trawnika.- TARASY

Taras z założenia o miejsce gdzie chcielibyśmy odpocząć, dlatego musi być wykonany z pomysłem. Stworzenie ciepłego, przytulnego klimatu na tarasie spowoduje, że każdy będzie chciał na nim spędzać wolny czas.

Ważne przy projektowaniu przedsionka domu jest dobranie odpowiednich materiałów, aby taras służył nam na lata i przez ten czas cieszył oko swoim wyglądem.

Na taras idealnie nadaje się kostka brukowa, połączona z elementami drewnianymi i zielenią wokół stworzy nam wymarzone miejsce na wyciszenie i wspólny posiłek.

O firmie Oferta Realizacje Kontakt
design by GALE